Język:   Polski | EnglishO FIRMIE

Aktualności

2013-06-13Ruszyliśmy na Citeam!

Od dzisiaj nasze obrazy możesz znaleźć na Citeam! Dokonaj zakupu na Citeam, następnie przejdź na obrazy.duonet.eu i postępuj według wskazówek. Ciesz się niezapomnianą pamiątką na całe życie!

2011-09-14Kalendarze na rok 2012

Od września zachęcamy do zamówień kalendarzy na nadchodzący rok. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno kalendarze książkowe, planszowe i biurkowe jak ścienne - jednodzielne i trójdzielne. Kalendarz jest nie tylko funkcjonalnym dodatkiem w codziennej pracy, ale również całoroczną reklamą i narzędziem wspierającym sprzedaż. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

2011-07-25DUONET w programie Google Dla Agencji

Miło nam poinformować o uczestnictwie firmy DUONET w programie Google Dla Agencji. Tym samym wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługę – Google AdWords – nową formę reklamy w Internecie. Obejmuje ona przygotowanie skutecznej i efektywnej kampanii reklamowej oraz monitorowanie przez cały okres jej trwania. Zadzwoń już dziś pod numer 14 656 12 00 i skorzystaj ze specjalnej oferty. Dla nowych klientów KUPON 250 zł na start GRAT!S.

2011-04-13Duonet na MTP

Targi Poznańskie odbyły się już po raz 90. Naszej firmy nie mogło zabraknąć na największym wydarzeniu w roku w branży! Tradycyjnie - odbyło się wiele seminariów i konferencji stanowiących cenne źródło wiedzy o poligrafii, reklamie i marketingu. Była to jednocześnie świetna okazja do rozmowy ze specjalistami i nawiązania nowych znajomości biznesowych.

2011-03-31Dzień Przedsiębiorczości w DUONECIE

Agencja Interaktywna DUONET podczas Ogólnopolskiego Dnia przedsiębiorczości gościła u siebie uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie. Jaki był ich cel wizyty? Otóż większość z nich staje przed wyborem dotyczącym dalszej ścieżki kształcenia w wybranym zawodzie. Podczas rozmowy z grafikiem i programistą mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonej pracy, dowiedzieć się bezpośrednio, jakie wykształcenie, umiejętności czy predyspozycje będą im potrzebne na danym stanowisku. Życzymy trafnej decyzji w wyborze wymarzonego miejsca pracy!

2011-02-01Zmiana siedziby firmy

W raz z początkiem lutego 2011 zmieniliśmy siedzibę naszej firmy. Z dotychczas wynajmowanego lokalu przy ul. Wałowej 2/8 przenieśliśmy się na Plac Dworcowy 4 (lewe skrzydło budynku Dworca Głównego PKP), w związku z czym jesteśmy bardziej dostępni dla naszych klientów, jak i możemy zaoferować im profesjonalną obsługę oraz duży parking.

2010-09-17Noc Naukowców

TEJ NOCY NIE MOŻNA PRZESPAĆ!
Noc Naukowców stanowi część ogólnoeuropejskiej inicjatywy Komisji Europejskiej. Nasza firma znalazła się w niewielkim gronie reprezentujących Tarnów. Przedstawimy Państwu:
  • Nowoczesne wizualizacje
  • Nowoczesne technologie komunikacji na urządzeniach Apple
  • Innowacyjne rozwiązania w serwisach internetowych
  • Oszukać oko – manipulacja fotografią cyfrową
MUSISZ BYĆ - 24 WRZEŚNIA (ul. Wałowa 2) godzina 19:00-20:00
więcej na: www.nocnaukowcow.malopolska.pl

2010-08-16Sam wybieraj gadżety reklamowe dla swoich klientów

Już teraz sam możesz dobierać upominki reklamowe dla swoich klientów. Stworzyliśmy specjalny serwis internetowy pozwalający w łatwy sposób na wybór gadżetu reklamowego z bardzo dużej ilości upominków. Zapraszamy na stronę: www.igifts.duonet.eu.

2010-08-12Nowe produkty w ofercie Duonet

Agencja Interaktywna Duonet poszerzyła swoją ofertę o nowe produkty dla klientów biznesowych. Przedstawiamy m.in. Pakiet Biznes START-UP, który pozwoli zadebiutować na rynku każdej rozpoczynającej działalność firmie. Pakiet ten to niezbędne materiały marketingowe oraz solidna podstawa do budowania wizerunku marki. Zapraszamy do działu Oferta, gdzie przedstawiamy wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi.

2010-06-21Abonamenty WWW

Duonet wypuszcza nową serie produktów dla wybranych klientów - Abonamenty WWW.

2010-06-18Pomoc dla powodzian

Nasza firma koordynuje dzialania akcji dla powodzian, będącej inicjatywą Tarnowskich Przedsiębiorców. Więcej informacji na stronie http://pomocdlapowodzian.com

2010-06-16Rekrutacja kreatywnych

W zwiazku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób młodych i kreatywnych na stanowiska: telemarketer, specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds DTP, grafik, programista. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, lub przesłanie CV za pośrednictwem strony:http://www.duonet.eu/praca

2010-06-14Wsparcie marketingowe Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu

– Duonet prezentuje logo oraz pozostałe materiały marketingowe: www, plastron, plakat, ulotkę itd. http://www.ime2010.pl.

Sponsoring

FUTSAL

Futsal w naszym kraju staje się dyscypliną coraz bardziej popularną. Nie dziwi więc, że coraz więcej młodych ludzi uprawia aktywnie tę dyscyplinę sportu. Od stycznia 2009 wraz z firmą Bau-Tech jesteśmy sponsorem drużyny startującej w Tarnowskiej Lidze Futsalu. Zespół występuje aktualnie w rozgrywkach IV ligi.

2ND TARNÓW JAZZ CONTEST

W dniach 21-24 października odbyła się w Tarnowie druga edycja międzynarodowego festiwalu muzyki jazzowej Tarnów Jazz Contest. Oprócz występów znanych muzyków z kraju i za granicy odbył się również konkurs dla zespołów jazzowych oraz warsztaty dla wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności improwizacji jazzowej. Firma Duonet zaprojektowała oraz wykonała oficjalny serwis internetowy festiwalu.

SPARTAKIADA PRAWNIKÓW 2009

Spartakiada to coroczna impreza letnia integrująca środowisko prawników. W 2009 roku organizacja tej imprezy przypadła Tarnowowi. W dniach 9-13 września prawie 600 prawników rywalizowało w ponad 20 dyscyplinach sportowych na obiektach sportowych naszego miasta. Wsparliśmy to wydarzenie od strony marketingowej przygotowując identyfikację wizualną, stronę internetową oraz folder informacyjny dla uczestników.

IMEJ 2009

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów są coroczną serią turniejów w sporcie żużlowym, wyłaniających najlepszych z grona żużlowców z krajów Unii Europejskiej, którzy nie ukończyli 19 roku życia. W 2009 roku organizatorem finału serii był Tarnów. Nasza firma zaprojektowała oficjalne logo, a także wykonała stronę internetową mistrzostw.

I DIECEZJALNY KONKURS STRON INTERNETOWYCH

W styczniu 2009 roku Diecezja Tarnowska zorganizowała I Diecezjalny Konkurs Stron Internetowych którego celem była popularyzacja wykorzystania Internetu w głoszeniu Dobrej Nowiny a także podniesienie poziomu stron internetowych, z których korzysta Kościół diecezjalny. Konkurs przeznaczony był dla tych wszystkich, którzy tworzą oraz redagują strony www parafii, ruchów, stowarzyszeń i innych organizacji działających w Diecezji Tarnowskiej. Wsparliśmy tą inicjatywę fundując nagrodę za zajęcie II miejsca w tymże konkursie.

Historia

Działamy na rynku internetowym od 2000 roku. Od 2006 roku jako Duonet. Mamy na swoim koncie współpracę z wieloma firmami. Nasz zespół składa się z młodych, aczkolwiek doświadczonych i dynamicznie rozwijających się osób. W naszym portfolio posiadamy około 160 zrealizowanych serwisów WWW oraz innych projektów graficznych.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość usług i ciągły kreatywny rozwój. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dokładne zrozumienie jego potrzeb gwarantują osiągnięcie zamierzonego celu. Dobieramy i wykorzystujemy odpowiednie narzędzia interaktywne, dzięki czemu nasze produkcje nie są jedynie stronami WWW. Są nowoczesnymi, a co najważniejsze skutecznymi narzędziami budowania świadomości marki i pozyskania klienta.

Ludzie


Jan Schenk - koordynator ds. projektów

Jakub Siadek - dyrektor handlowy

do góry

 

Tworzenie, strony, internetowe, www, Tarnów, aplikacje mobilne, na iphone, na android, hurtownia obuwia, pozycjonowanie, strony, marketing, reklama, billboardy, gadżety, abonamenty, agencja, marketingowa, reklamowa, kalendarze, linki sponsorowane, adwords, wielkoformatowe, druk, offsetowy, cyfrowy, ulotki, wizytówki, foldery, wydruki, banery, rzeczoznawca majątkowy, wycena nieruchomości, ardom serwis, serwis agd, naprawa sprzętu agd
Sklep Duonet, system zamówień wydruków i materiałów reklamowych, obrazy, plakaty, wizytówki